Para Transferi Opsiyonları & Komisyonları

Akbank benden €4000 için toplamda €16,58 (15,79 + 0,79) kesiyor. Rakamda başka uygulamayla uğraşmaya değecek kadar yüksek olmadığından hiç düşünmedim açıkçası.

@eyupatis, bankadan yollasaydın ne kadar ödeyecektin biliyor musun?

@sinankeskin, wise.com’dan baktığımda bana aynı miktar için verdikleri rakam €27.69. Bir de altına “You could save vs banks 63.23 EUR” demişler. :unamused:

Sana kaç defa para geliyor bilmiyorum ama şu an benden (1K€ için 4-5€) yüksek ücret ödüyorsun. Bankanla konuşmakta fayda olabilir.

Kurumsal işi aslında mantıklı. Hiç araştırmamıştım. Teşekkürler! :pray:

@ogirginc Çok önceden ödemelerimi doğrudan Finansbank Enpara USD hesabıma alıyordum ve yaklaşık $23 civarında bir masraf ödüyordum.

@Berk_Baydur En son başvurduğumda Finansbank şahıs şirketlerine kurumsal banka hesabı açmıyordu. Senin şirketin şahıs şirketi değil galiba?

Peki, QNB yerine Veem’i tercih etmenin tek sebebi aradaki $3’lık fark mı? Yoksa başka sebepler de var mı?

Şu anda birlikte çalıştığımız firma Veem kullanıyor, benim tercihim değildi yani :slight_smile:

@Berk_Baydur En son başvurduğumda Finansbank şahıs şirketlerine kurumsal banka hesabı açmıyordu. Senin şirketin şahıs şirketi değil galiba?

Selamlar evet benim anonim şirket özür dilerim karışıklığa sebep olduysam :man_facepalming:

Yok yok karışlıklığa sebep olmadın. :slight_smile: Hatta üşenmezsem Akbank’a soracağım gene de. Merak ediyorum.