Oğulcan Girginç

:wave: :wave: :wave:

Merhaba. Ben Oğulcan Girginç :relaxed:

Bu güzel yarışmaya topluluğa, en azından şimdilik, Marmaris’ten katılıyorum. :beach_umbrella:

Hızlıca hikayemi anlatmak gerekirse; esasen İzmirliyim. Üniversite için Londra’ya gittim. Çok da akademik bir insan olmadığım için işletme okumayı tercih ettim. Son yılımda böyle bir bölümün hiç benlik olmadığını anladım. Kendi kendime “geç olsun, güç olmasın” diyerek, dönmeme 3 ay kala, Makers diye 4 aylık bir kursa katıldım.

Makers’ı tamamladıktan sonra ilk işim Paraşüt oldu. Hem de ne iş! 4 yıl boyunca birbirinden güzel insanlarla :heart: birlikte çalışma fırsatı buldum.

Nisan 2021’den beri de Teamtailor diye İsveç kökenli bir firmaya uzaktan çalışıyorum.

Favori editörüm: Vim. Yazılıma Vim’le başladım. Öyle kaldı. Diğer editörleri denesem bile hiç biri beni tam manada mutlu etmedi.

Sosyal medyada öyle aşırı aktif değilim. En çok kullandığım Twitter. Arada da Instagram. Bu ikisi haricinde, düzenli yazmak istediğim ama asla beceremediğim, teknik yazılar paylaşmaya çalıştığım bir blogum var: https://ogirginc.github.io

İlk başta çok cana yakın gelmesem de aslında iletişimi sevenlerdenim. Tanışmak, konuşmak isterseniz Slack’ten her zaman yazabilirsiniz. :pray:

Sevgiler! :smiling_face_with_three_hearts:

7 Beğeni

Selamlar, herkesin tanışma konusuna mesaj atmışsınız ancak kimse sizinkine mesaj atmamış. Bence adil değil. Tanıştığımıza memnun oldum. Bir de bakıyorum epey Vim seven var. Vim kullanıcıları için topluluk mu kursak? :))

2 Beğeni

Haha :joy: Teşekkür ederim bu ince düşüncen için :heart:

Ben de memnun oldum @tarbetu :blush:

Araçlar diye bir kategori açmayı planlıyorum aslında ama henüz sıra gelmedi :vim:

1 Beğeni