Muhammet Dilmaç

:wave: :wave: :wave:

Merhaba. Ben Muhammet Dilmaç :slightly_smiling_face:

Şuan Safranbolu, Karabük’de yaşıyorum. Aslen Trabzon’lu olup İstanbul’da doğum büyüdüm. Sonrasında üniversite için Karabük’e gelip 2. sınıfın stajı ile girdiğim şirkete çalışan olarak devam ederek Ankara’ya taşındım. Son 2 senedir tekrar Safranbolu’ya döndüm :slightly_smiling_face:

Üniversite 2. sınıfın sonunda ki zorunlu staj ile başladığım kariyerim yaklaşık olarak 6 yıldır devam ediyor. Öncesinde de freelancer olarak çalışıyordum(nereden baksak orta sondan beri). Kariyerimi özetlemem gerekirse;

1. ADEO - Siber Güvenlik Danışmanı - 2 Yıl
  2. ADEO - ARGE Ekip Lideri - 1.5 Yıl
  3. Kodia - Software Developer - 1 Yıl
  4. Buck.ai - Software Developer - 1.5 Yıl

Aynı zamanda hali hazırda Buck.ai’da çalışmaya devam ediyorum. Çok fazla yazılım dilinde irili ufaklı projeler yazdım ve deneyimledim ama içlerinde en özeli tabi ki ruby ve ruby on rails :heart: Şuan çalıştığım yerde hali hazırda javascript(frontend), ruby, go ve python yazıyorum. JetBrains’in hastasıyım :sweat_smile: RubyMine, GoLand ve PyCharm kullandığım ideler. Ama daha light işlemler için vscode’u kullanıyorum. Konsolda da nano’culara +1 yazalım :sweat_smile:

Kendimce güzel resimler çekmeye çalışıyorum ve bunları instagramımda paylaşıyorum. Ayrıca yer yer teknik olarak yer yer eleştirel olarak yer yer de can sıkıntısı ile çeşitli tweetler atıyorum. Benim ile tanışmak, sohbet etmek isteyen insanlar içinde superpeer profili oluşturdum :slightly_smiling_face: Malumunuzdur profesyonel hayat kariyer vs gibi bilgiler içinde bir adet linkedin profilim bulunuyor. Çok fazla kullanmasam da bir adet stackoverflow profili, tabi ki olmazsa olmaz olan bir github profilim ve son olarakta çok nadirde olsa ara sıra yazı yazdığım bir blog adresim var.

Herkese iyi günler,
Keyifli forumlar :slightly_smiling_face:

6 Beğeni

Hoş geldin Muhammet! :pray: :heart:

1 Beğeni