Hangi şehirlerdeyiz

Merhaba,

Bugün Oğulcan’ın Slack mesajından sonra düşündüm ki hemen hemen birlikte çalışmak ve iş sorunrası sosyalleşmek istiyoruz. Tanışma başlığı altına detaylı olarak yazıyoruz ama bu topic altında sadece nerede yaşıyoruz yazarsak belki yakın il ve ilçelerde olanlar hatta belki yurt dışında olanlar bir araye gelme fırsatı bulabilirler.

Ben Ünye/Ordu’da yaşıyorum. Samsun, Ordu’ya gelebilirim :slightly_smiling_face: Tabi siz de oralardan buraya gelebilirsiniz :slight_smile:

Sevgiler.

3 Beğeni

Çok güzel düşünmüşsün!

Ben de Kadıköy (Suadiye), İstanbul’da yaşıyorum. Kadıköy içinde çok rahat gelip buluşabiliriz. Diğer ilçeler için ise ulaşım zor olmadığı sürece seve seve gene buluşabiliriz. Malum, İstanbul ulaşımı insanı biraz düşündürtüyor.

Yüz yüze görüşmek istediğiniz yazmanız yeterli! Ortak bir vakit illa ayarlarız. :heart_eyes:

4 Beğeni

2022 Ağustos’tan beri Amsterdam’da yaşıyorum. Öncesinde İstanbul’daydım.

Umarım sık sık İstanbul’a gelmeyi başarabilirim :slight_smile:

4 Beğeni

Ben de Lüleburgaz’dayım, bu taraflara yolu düşen olursa beklerim :slight_smile:

5 Beğeni

Ankara ve İstanbul’da online’ım! :cherry_blossom: Eskişehir’e de gelebilirim, çiçek

5 Beğeni

Antalya’dayım. Bazı bazı İstanbul’da oluyorum. Bir akdeniz buluşması neden olmasın?

2 Beğeni

Bodrum’dayim, arada sirada Istanbul’a geliyorum.

2 Beğeni

Bursa. Eskinden sürekli aynı zamanda İstanbul idi. Şimdi nadir ama gelmek kolay.

2 Beğeni

İzmir :boom: Gelen olursa mutlaka haber versin!

3 Beğeni

Yılın büyük bir kısmında Bandırma/Balıkesir’de, geri kalan zamanlarda da memleketim olan Bafra/Samsun’da oluyorum.

Denk gelebileceklerimiz/buluşabileceklerimiz olursa tanışmayı çok isterim :raising_hand_man:t2:

2 Beğeni

Boston/Massachusetts :innocent:
Turkiyeye geldigimde genelde Ankara’da veya tatil beldelerinde oluyorum :sun_with_face:

2 Beğeni

Ben de Antalya’dayım, bu taraflara işi düşüp gelen olursa güzel yemekler ve tatil yerleri önerebilirim :slight_smile: @anil’ı gördüm şimdilik sadece, organize olup bizde buluşabiliriz

1 Beğeni

Bu yaz mini meetup yapmistik. Seni bilmiyordum. Antalya guzel ya. Gene gelcem :slight_smile:

2 Beğeni

Selamlar herkese, ben de Mersin’ deyim :slight_smile:

3 Beğeni

Herkese selam, ben de Ankara’dayım. :slight_smile:

2 Beğeni

Selamlar. Ben de Hamburg’dayim. Yolu dusen olursa mutlaka beklerim :slight_smile:

2 Beğeni

Selamlar :raised_hand:, bende Ankara ve İstanbuldayım :smiley:

3 Beğeni

İstanbul Teknoparktayım beklerim.

3 Beğeni

Selamlar ben Lüleburgaz’dayım yolun düşen olursa @ozgun ile bekleriz :raised_hand:

2 Beğeni

Denizli’deyim. Herkesi beklerim.

1 Beğeni