Ali Can Güneş

Merhaba,
Ben Ali Can Güneş. 25 yaşındayım. Ankara’da doğdum büyüdüm. Aslen Ordu/Akkuş’luyum. Ankara Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı okuduktan sonra DGS ile Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi bilgisayar mühendisliğine geçiş yaptım. 3. sınıftayım. Okulum 100% İngilizce olduğu için derslerimi saymadılar bu yüzden sıfırdan başladım. :frowning: Şuan da freelancer olarak bir iş olursa onları yapıyorum. O şekilde geçimimi sağlamaya çalışıyorum. Liseden beri programlamayla ilgileniyorum. C#, MSSQL ile uğraşmıştım çok öncesinde daha sonrasında kendim Reactjs ve Nodejs üzerine çalışmalarım oldu. Daha sonrasında bir firmada Vuejs, Threejs üzerine gönüllü olarak staj yapma imkanım oldu. Yazın Hacettepe teknokentte zorunlu stajımı C# ve Reactjs üzerinde bir proje geliştirerek yaptım. Liseden beri çok yakın 2 arkadaşım Ruby on Rails yazıyorlardı. Sen de gel Ruby’ci ol diyerek bu yola çıktım aslında :smiley: Kısa bir süredir Ruby on Rails ile ilgileniyorum. Fullstack developer olmayı hedefliyorum. Editör olarak Vim ve VS Code kullanıyorum. Ama daha çok Vs code kullanıyorum. Topluluğa da arkadaşlarımın söylemesi ve kendim araştırmalarımla katıldım. YouTube yayınlarını da elimden geldiğince izlemeye katkı sağlamaya çalışıyorum. Umarım ben de en kısa sürede Rails developer olurum. Herkesle şimdiden tanıştığıma memnun oldum. :slight_smile:
Github adresim: cangnss (Ali Can Güneş) · GitHub
LinkedIn adresim: https://www.linkedin.com/in/ali-can-gunes/

3 Beğeni

Aramıza hoş geldin Ali Can. :wave:

Bu iki arkadaşını da toplulukta görmek isteriz :slight_smile:

Sevgiler.

1 Beğeni

Hoşbuldum abi :relaxed: Onlar da buraya davet edicem abi :relaxed:

1 Beğeni

Hoş geldin Ali Can! :wave:

1 Beğeni